Nabídka práce

Aktuální nabídka pracovních pozic v Penzionu u Vyhlídky

Přijmeme:  Pomocná síla - pokojská (sdružená pracovní pozice v malém zařízení)

                       platové rozmezí 75-100 Kč/h čistého

Co dělá pokojská

Pokojská má ve své práci na starost péči o pořádek v hotelových pokojích a dalších prostorách.

Náplň práce:

provádění běžného úklidu pokojů
provádění generálního úklidu pokojů
úklid a desinfekce WC
výměna ložního prádla
dodávání mýdel, šamponů a ručníků
čištění zařízení
úklid jídelny a chodbových prostor
doplňkové služby

Co dělá pomocná síla do kuchyně

Pomocná síla do kuchyně, pracovník přípravy jídel nebo pomocný pracovník v pohostinství provádí pomocné práce při výrobě a výdeji pokrmů a nápojů.

spolupráce s kuchařem a číšníkem

uskladňování a kontrola zboží

čištění a údržba zařízení

výpomoc při výrobě jídel

výpomoc při obsluha hostů

výdej a prodej doplňkového zboží

Požadujeme tyto obnostní vlastnosti:

Pokojská by měla být spolehlivá, pečlivá, zručná, samostatná, obratná s dobrou pamětí

Pracovní doba: Během dne se střídají (a překrývají) dvě směny.

Délka směny je 8 hodin. Začátek první směny je 7:30 hod. a konec druhé směny je ve 20:30 hod. ( nebo po dohodě je možná i úprava pracovní doby)

Kontaktujte provozního penzionu na telefonu: 602325060

nebo přes kontakt : http://www.u-vyhlidky.cz/kontakt